Menu Zamknij

Ogłoszenia

34 N I E D Z I E L A   Z W Y K Ł A

UROCZYSTOŚĆ  JEZUSA  CHRYSTUSA  KRÓLA  WSZECHŚWIATA

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu połączone z odmówieniem litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa i odnowieniem aktu poświęcenia rodziny ludzkiej Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata. Dziś za publiczne odmówienie tego aktu można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.

2. Z kalendarza liturgicznego:

– czwartek przypada święto św. Andrzeja, apostoła;

– w tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca:

W piątek możliwość spowiedzi rano przed Mszą Św. i dodatkowo od godz. 17.00; Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa o godz. 18.00;

W sobotę po Mszy św. o godz. 6.30 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Różaniec prowadzi Róża ze Szczytnik. Po nabożeństwie spotkanie zelatorów.

3. W przyszłą niedzielę I Niedziela Adwentu, na Mszy Św. o godz. 7.00 poświęcimy opłatki na stół wigilijny, które będą rozprowadzane przez ministrantów.

Już dziś zachęcamy także do udziału w roratach, które będą się odbywać w naszym kościele parafialnym codziennie o godz. 18.00. W tym roku będą się one odbywały pod hasłem: „Jesteś kapitanem swojej łodzi”.

4. Dziękujemy za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne całej wspólnoty parafialnej. W ubiegłą niedzielę na ogrzewanie kościoła i kaplic zebraliśmy 23 060 zł. Bóg zapłać! Od przyszłej niedzieli będą rozprowadzane świece Caritas, których cena wynosi 10 zł.

5. Wójt Gminy Kłaj oraz Lokalna Grupa Działania Powiatu Wielickiego zapraszają (za darmo) wszystkie dzieci do lat 10 na Gminne Mikołajki 3 grudnia 2023 od godziny 15.00 do sali widowiskowej Urzędu Gminy. W tym samym czasie zapraszamy na Kiermasz Świąteczny przy Urzędzie Gminy.

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła: + Janina Socha. Polećmy ją miłosierdziu Bożemu we wspólnej modlitwie – Wieczne odpoczywanie…

Życzymy błogosławionej niedzieli oraz opieki świętych patronów dla solenizantów nadchodzącego tygodnia


Ogłoszenia archiwalne