Menu Zamknij

Archiwalne

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 20.11. – 26.11.2023

Poniedziałek:
6.30 za parafian
18.00 + Aniela i Józef Kołos
Wtorek:
6.30 + Janina Wcisło w 3 r. śmierci
18.00 + Jan i Janina Kowalscy
Środa:
6.30 o Boże błogosławieństwo w rodzinie Maciągowskich
18.00 + Kazimiera Wcisło, mąż Władysław, syn Marian, Tadeusz, Wiesław
Czwartek:
6.30 + Danuta Klaper
18.00 + Andrzej Grzesik w r. śmierci
Piątek:
6.30 + Jadwiga Palich, jej rodzice
18.00 + Roman Wcisło w 2 r. śmierci
Sobota:
6.30 + Helena Maciejasz, mąż Adam
18.00 + Stanisława Kubicz, jej rodzice Stanisław i Stefania
18.00 dziękczynna w 25 r. ślubu Kingi i Artura
Niedziela:
7.00 + Zofia i Wilhelm Radwańscy
11.00 + Edmund Klima, żona Maria
16.00 + Piotr Król w 15 r. śmierci


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 13.11. – 19.11.2023

Poniedziałek:
6.30 + Bolesław Malota od siostry Zofii
18.00 + Franciszek Wcisło, żona Agata, syn Roman
Wtorek:
6.30 + Daniel Urban od rodziców
18.00 + Rudolf, i żona Teofila Jankowicz
Środa:
6.30 + Kacper Płaneta od dziadka i rodziny Płaneta
18.00 + Marian Wajda, żona Janina i rodzice
Czwartek:
6.30 + Bolesław Malota od chrześniaka Jacka z rodziną
18.00 + Władysław Kołos w 27 r. śmierci
Piątek:
6.30 + Wiesław Wcisło od żony Anny
18.00 Nowenna
Sobota:
6.30 + Daniel Urban od siostry Justyny
18.00 + Władysława Musiał, mąż Jan
Niedziela:
7.00 + Krzysztof Sasin w 2 r. śmierci i jego rodzice
11.00 + Stanisław, Teresa Hytroś, rodzice
16.00 + Władysława, Stefan Szlachta, Józef, Franciszka Sowa, zmarli z rodziny


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 6.11. – 12.11.2023

Poniedziałek: 6.30 za parafian
18.00 + Maria Miszczyk w 15 r. śmierci, mąż Mieczysław
Wtorek: 6.30 + Mieczysław Gaj w 78 r. śmierci
18.00 + Mieczysław Kołos, żona Stanisława, ich rodzice
Środa: 6.30 + Bolesław Malota od syna Krzysztofa z żoną Bogusławą
i dziećmi
18.00 + Stanisław Wilkosz i żona Marianna
Czwartek: 6.30 + Daniel Urban od żony, córki Wiktorii i syna Mateusza
18.00 + Andrzej Hytroś i żona Seweryna
Piątek: 6.30 + Kacper Płaneta od babci
18.00 + Bolesław Piotrowicz, żona Łucja
Sobota: 6.30 + Jan, Katarzyna Król i ich dzieci
11.00 w intencji Ojczyzny
18.00 + Zdzisław Wcisło w 18 r. śmierci
Niedziela: 7.00 + Eugeniusz Bielski, rodzice: Anna i Aleksander
11.00 za parafian – chrzty
16.00 + Sitko Czesław, żona Maria


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 30.10. – 5.11.2023

Poniedziałek:
6.30 za parafian
18.00 + Kacper Płaneta od mamy
Wtorek:
6.30 + Roman Pękala od sąsiadów
18.00 + Tadeusz Bzdyl, żona Marianna
Środa:
7.00 + Piotr Gruca i Eugeniusz Bielski
9.00 + Bolesław Piotrowicz, żona Łucja
11.00 + Mieczysław Kukiełka, żona Aniela, Józef Kukiełka, żona Krystyna
14.00 za zmarłych parafian
Czwartek:
7.00 + Zdzisław Miszczyk i jego rodzice
9.00 za parafian
11.00 + Stanisław Fietko, żona Janina, syn Leszek
18.00 + Grzegorz Wcisło, Wiktor Janik, syn Jan, wnuk Paweł
Piątek:
6.30 + Andrzej Szewczyk w 1 r. śmierci od żony z dziećmi
18.00 + Leon Szymczyk, żona Stanisława, zmarli z ich rodzin
Sobota:
6.30 + Stanisław Mirochna w 24 r. Śmierci, jego żona Stanisława
18.00 + Katarzyna Skowronek i córka Krystyna
Niedziela:
7.00 + Tadeusz Sobór w 14 r. śmierci
11.00 + Stanisław Żupnik i Bolesław Radwański
16.00 + Krystyna Szczurek od córki Urszuli


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 23.10. – 29.10.2023

Poniedziałek:
6.30 za parafian
18.00 + Zdzisław Hudyga, rodzice Filomena i Wojciech
Wtorek:
6.30 + Eugenia Kołos od córki Doroty z rodziną
18.00 + Eugeniusz Wcisło, żona Władysława, rodzice
Środa:
6.30 + Marian Wróbel od siostry Józefy
18.00 + Seweryna Hytroś i mąż Andrzej
Czwartek:
6.30 + Maria Żupnik
18.00 + Maria, Tadeusz Wcisło
Piątek:
6.30 + Antonina Radwańska od wnuka Mateusza
18.00 + Czesław Jankowicz w r. śmierci
Sobota:
6.30 + Józef Mikuła, żona Rozalia, syn Henryk
18.00 + Maria, Edward Siwek i zmarli z rodziny
Niedziela:
7.00 + Tadeusz Walaszek, jego brat Stanisław, siostra Zofia
11.00 + Marek Bułat w 5 r.śmierci, jego rodzice i brat Bolesław
16.00 + Tadeusz, Zofia Wróbel i rodzice


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 16.10. – 22.10.2023

Poniedziałek:
6.30 za parafian
18.00 + Maria Malota w 21 r. śmierci i jej rodzice
Wtorek:
6.30 + Jacek Strojek od braci Józefa i Mieczysława z rodzinami
18.00 + Bogumił Zawadzki w 4 r. śmierci
Środa:
6.30 + Eugenia Kołos od córki Haliny z rodziną
18.00 + Jacek Szostak w 6 r. śmierci
Czwartek:
6.30 + Marian Wróbel od kuzynki Krystyny z rodziną
18.00 + Julian Malota w 36 r. śmierci
Piątek:
6.30 + Antonina Radwańska od córki Krystyny z mężem
18.00 Nowenna
Sobota:
6.30 + Anna i Józef Lalik
18.00 dziękczynna błagalna w 50 r. ślubu Anny i Władysława
Niedziela:
7.00 + Stanisław Kukiełka
11.00 + Katarzyna Żupnik, Stanisława Stencel
16.00 + Stanisław Kukiełka w 8 r. śmierci i jego rodzice


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 9.10. – 15.10.2023

Poniedziałek:
6.30 + Jacek Strojek od siostry Katarzyny i Teresy z rodziną
18.00 + Włodzimierz Maciejasz
Wtorek:
6.30 + Eugenia Kołos od córki Nadiny z mężem
18.00 + Tadeusz Prochwicz w 6 r. śmierci i jego rodzice
Środa:
6.30 + Marian Wróbel od synów z rodzinami
18.00 + Stanisław Kołos w 8 r. śmierci
Czwartek:
6.30 + Antonina Radwańska od córki Albiny
18.00 + Zbigniew Kotaba 24 r . śmierci i Tadeusz Kalicki
Piątek:
6.30 + Jacek Szostak w 6 r. śmierci
18.00 + Stanisław Lasota
Sobota:
6.30 + Franciszek Pilch i jego rodzice
18.00 + Maria, Władysław Czyż i rodzice
Niedziela:
7.00 + Józef Siuda w 4 r. śmierci
11.00 dziękczynna w 30 r. ślubu Bożeny i Jerzego
16.00 + Bronisława Kukiełka i mąż Mieczysław


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 2.10. – 8.10.2023

Poniedziałek:
6.30 za parafian
18.00 + Włodzimierz Maciejasz w r. śmierci
Wtorek:
6.30 + Ludwik Hytroś w 1 r. śmierci
18.00 dziękczynna w 14 r. ślubu Katarzyny i Marcina Kowalczyk
Środa:
6.30 + Stanisław Odrobina od wnuków
18.00 + Stanisław Żupnik i jego rodzice
Czwartek:
6.30 + Jacek Strojek od dzieci oraz Joanny
18.00 + Jan Prochwicz, żona Stefania, syn Stanisław
Piątek:
6.30 dziękczynna w 20 r. ślubu Justyny i Grzegorza
18.00 + Janina, Ignacy Jelonek i syn Konstanty
Sobota:
6.30 + Leszek i Krystyna Zawadzcy
18.00 + Franciszek Zawadzki, żona Maria
Niedziela:
7.00 + Maria Hajduk, mąż Mieczysław, syn Jan i wnuk Tomasz
11.00 za parafian – chrzty
16.00 + Helena, Piotr Kołos


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 25.09. – 1.10.2023

Poniedziałek:
6.30 za parafian
18.00 + Jan Bułat i jego rodzice
Wtorek:
6.30 + Eugeniusz Filipowski, żona Melania
18.00 dziękczynna w 3 r. ślubu Bożeny i Dawida
Środa:
6.30 + Józef Jagła, żona Stanisława
18.00 + Grażyna Malota w 1 r. śmierci
Czwartek:
6.30 + Eugeniusz Walaszek
18.00 + Jan Krystjan w 12 r. śmierci
Piątek:
6.30 + Jerzy Walaszek
18.00 + Edmund Augustynek, syn Marek
Sobota:
6.30 + Damian Bułat w 4 r. śmierci
18.00 + Marcjanna Kazimierz Szlachta
Niedziela:
7.00 + Stanisława Gaj, mąż Władysław, syn Ryszard
11.00 + Roman Czop w 15 r. śmierci i jego rodzice
16.00 + Janina i Eugeniusz Kołos, rodzice


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 18.09. – 24.09.2023

Poniedziałek:
6.30 za parafian
18.00 dziękczynna w 41 r. ślubu Haliny i Stanisława
Wtorek:
6.30 + Stanisław Odrobina od dzieci
18.00 + Anna, Andrzej Kołos
Środa:
6.30 + Zdzisław Hudyga w 7 r. śmierci od córki z rodziną
18.00 + Stanisław Zając, jego rodzice i brat Zdzisław
Czwartek:
6.30 + Daniela Prochwicz w 2 r. śmierci, mąż Józef
18.00 o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Katarzyny i Tymoteusza w 4 r. ślubu
Piątek:
6.30 + Jan i Mieczysława Pawlik w r. śmierci
18.00 o Boże błogosławieństwo dla Klaudii i Łukasza w 5 r. ślubu
Sobota:
6.30 dziękczynna w 35 r. ślubu Doroty i Józefa z prośbą o Boże błogosławieństwo
18.00 + Piotr Sobór i jego rodzice
Niedziela:
7.00 + Kazimierz Radwański, żona Joanna, rodzice, syn Stanisław
11.00 dziękczynna w 80 r. urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 11.09. – 17.09.2023

Poniedziałek:
6.30 + Zofia Stawarz od syna Stanisława z żoną
18.00 + Maria Rajca, rodzice i rodzeństwo
Wtorek:
6.30 + Beata Łach od córki Agnieszki
18.00 + Józef Walaszek w 13 r. śmierci
Środa:
6.30 + Stanisław Odrobina od żony
18.00 + Józef Smęder w 2 r. śmierci
Czwartek:
6.30 + Stanisława Mirochna w 1 r. śmierci i mąż Stanisław
18.00 + Genowefa Radwańska, Julian mąż, synowie: Bolesław,
Tadeusz, siostra Julia
Piątek:
6.30 + Andrzej Kołos od syna Sławomira
18.00 Nowenna
Sobota:
6.30 + Maria Gaj od syna Dawida z rodziną
18.00 + Tomasz Noga w 5 r. Śmierci, ojciec Stanisław
Niedziela:
7.00 dziękczynna w 80 r. urodzin Teresy za Boże
błogosławieństwo, z prośbą o dalsze łaski z Nieba
11.00 + Zofia, Józef Głowa oraz synowie Marian i Wiesław
16.00 + Tadeusz, Aniela Sochaccy i ich rodzice


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 4.09. – 10.09.2023

Poniedziałek:
6.30 za parafian
18.00 + Marian Kostuch w 22 r. śmierci
Wtorek:
6.30 + Zofia Stawarz od wnuka Adriana z rodziną
18.00 + Stanisław Chyl w 5 r. śmierci
Środa:
6.30 + Andrzej Kołos od żony
18.00 + Krzysztof Sobór w 6 r. śmierci
Czwartek:
6.30 + Beata Łach od córki Anny z rodziną
18.00 dziękczynna w 10 r. ślubu Justyny i Marcina
Piątek:
6.30 + Andrzej Kołos od syna Marcina z rodziną
18.00 + Stefan Prochwicz, żona Józefa, synowie: Józef i Tadeusz
Sobota:
6.30 + Katarzyna i Franciszek Fuss, ich dzieci i rodzice
18.00 + Maria Szybińska, mąż Jan, synowie: Józef i Wiesław
Niedziela:
7.00 + Kazimierz Kukiełka, żona Maria, syn Stanisław
11.00 za parafian – chrzty
16.00 + Jan, Rozalia, Ryszard, Jadwiga Wałach


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 28.08. – 03.09.2023

Poniedziałek:
6.30 za parafian
Wtorek:
6.30 + Rozalia Mikuła, mąż Józef, syn Henryk i Aniela Sądel
Środa:
6.30 + Zofia Stawarz od syna Andrzeja z rodziną
Czwartek:
6.30 + Beata Łach od męża
Piątek:
6.30
18.30 + Stanisław Witczak w 8 r. śmierci
Sobota:
6.30 dziękczynna w 6 r. ślubu Justyny i Radosława
18.00 + Janina Wyporek w 13 r. Śmierci i mąż Józef
Niedziela:
7.00 + Bronisławą, Jan Dudek
11.00 + Stanisław Wojakowski
11.00 dziękczynna w 50 r. ślubu Marii i Jana z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie potrzebne łaski
16.00 + Mieczysław i Stefanią Klasińscy, syn Józef


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 21.08. – 27.08.2023

Poniedziałek:
6.30 za parafian
Wtorek:
7.00 + Józef Książek od Doroty Kamusińskiej z rodziną z Szarowa
Środa:
6.30 + Edward i żona Stanisława
Czwartek:
6.30 + Bartłomiej Chmielek
Piątek:
6.30 + Andrzej Janik od rodziny Łach z Łysokań
Sobota:
18.00 + Mateusz i Anna Prochwicz, Gustaw syn
Niedziela:
7.00 + Stanisław Kukiełka
11.00 + Józef Smęder


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 14.08. – 20.08.2023

Poniedziałek:
6.30 za parafian
Wtorek:
7.00 + Zuzanna Pucharska, mąż Julian i syn Sławomir
11.00 + Roman Wcisło
Środa:
6.30 za parafian
Czwartek:
6.30 + Henryk Mikuła w 8 r. śmierci
Piątek:
6.30 + Paweł Janik w 4 r. śmierci
18.00 Nowenna
Sobota:
18.00 + Maria Celary
Niedziela:
7.00 + Bolesław Radwański i jego rodzice
11.00 o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Gruszek i Podlasu


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 7.08. – 13.08.2023

Poniedziałek:
6.30 + Józef Książek od rodziny Głogowskich
Wtorek:
6.30 + Helena Dominik, mąż Jan
Środa:
6.30 + Andrzej Janik od chrześnika Damiana
Czwartek:
6.30 + Stanisław Tyran w 8 r. śmierci
Piątek:
6.30 + Paweł Janik w 4 r. śmierci
Sobota:
18.00 + Stefania Filosek w 1 r. śmierci, mąż Jan
Niedziela:
7.00 + Wojciech Kozak, jego rodzice Bernadetta i Jan
11.00 dziękczynna w 3 r. ślubu Anny i Szczepana oraz urodzin Anny


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 31.07. – 6.08.2023

Poniedziałek:
6.30 za parafian
Wtorek:
6.30 o Boże błogosławieństwo w 33 r. ślubu Jadwigi i Wiesława
Środa:
6.30 + Anna i Franciszek Włodarz
Czwartek:
6.30 dziękczynna w 40 r. ślubu Bożeny i Krzysztofa z prośbą
o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
Piątek:
6.30 + Andrzej Janik od brata z rodziną
18.00
Sobota:
18.00 + Mieczysław Kapcia w 11 r. śmierci, żona Maria
Niedziela:
7.00 + Julia Radwańska w r. śmierci, mąż Jan, syn Bronisław
9.00 + Józef Kukiełka, żona Teofila, syn Adam i zięć Andrzej
11.00 za parafian
16.00 + Józef Wieczorek


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 24.07. – 30.07.2023

Poniedziałek:
6.30 + Jan Hajduk i syn Tomasz
Wtorek:
6.30 za parafian
Środa:
6.30 + Aleksander Augustynowicz w r. śmierci i jego żona Stanisława, syn Jerzy
18.00 o Boże błogosławieństwo dla rodzin naszej parafii
Czwartek:
6.30 + Maria, Jan Buczak i ich rodzice
Piątek:
6.30 + Bogumiła Fiołek od kuzynki Zofii z rodziną
Sobota:
18.00 + Jan Mirochna w 3 r. śmierci
Niedziela:
7.00 + Eugenia Bułat, mąż Stanisław i rodzice
11.00 + Krystyna, Zdzisław Tota, syn Leszek


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 17.07. – 23.07.2023

Poniedziałek: 6.30 za parafian

Wtorek: 6.30 + Karol Jastrzębski w 5 r. śmierci

Środa: 6.30 + Małgorzata Gajewska w 8 r. śmierci

Czwartek: 6.30 + Bogumiła Fiołek od brata Wojciecha z rodziną

Piątek: 6.30 + Józef Książek od córki z mężem i wnukiem

             18.00 Nowenna

Sobota: 18.00 dziękczynna w 61 r. ślubu Marii i Stanisława o zdrowie, Boże błogosławieństwo

Niedziela: 7.00 + Józef Sobór w r. śmierci

                 11.00 + Jan Gajewski w r. śmierci, żona Aleksandra, rodzice Katarzyna  i Franciszek


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 10.07. – 16.07.2023

Poniedziałek: 6.30 + Danuta Wcisło w 16 r. śmierci, syn Krzysztof i z rodziny

Wtorek: 6.30 + Franciszek i Marianna Gaj

Środa: 6.30 + Bronisław i Zofia Augustynek

Czwartek: 6.30 + Stanisław Więsek, brat Krzysztof i siostra Maria

Piątek: 6.30 + Genowefa Zięba

Sobota: 18.00 + Andrzej Hytroś i żona Seweryna

Niedziela: 7.00 + Józefa Golarz i mąż Józef od córki

                 11.00 + Anna Górecka i jej mąż


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 3.07. – 9.07.2023

Poniedziałek:
6.30 za parafian
Wtorek:
6.30 + Andrzej Kurzawa, ojciec Franciszek
Środa:
6.30 + Stanisław Fietko, żona Janina, syn Leszek
Czwartek:
6.30 + Halina Grochot i mąż Stanisław
Piątek:
6.30 + Antoni Kalicki, żona Władysława w r. śmierci i ich rodzice
18.00 dziękczynna w podziękowaniu za otrzymane łaski w dniu urodzin
Sobota:
18.00 + Leon Szymczyk, żona Stanisława i ich rodzice
Niedziela:
7.00 + Antoni Gaj, żona Józefa, synowie: Mieczysław, Kazimierz, Czesław
11.00 za parafian – chrzty


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 26.06. – 2.07.2023

Poniedziałek:
6.30 za parafian
18.00 + Roman Pękala od Lucyny i Jacka z rodziną
Wtorek:
6.30 + Bogumiła Fiołek od siostry Marii
18.00
Środa:
6.30 + Lucyna Merklinger
18.00
Czwartek:
6.30 + Piotr i Józef Król
18.00 o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla ks. Proboszcza
w dniu imienin
Piątek:
6.30 + Anna i Franciszek Włodarz
18.00 + Roman Pękała od Jadwigi Kościółek z rodziną
Sobota:
18.00 + Franciszek i Emilia Kutaj
Niedziela:
7.00 + Maria Hajduk w 8 r. śmierci i mąż Mieczysław
11.00 dziękczynna w 30 r. ślubu Lidii i Pawła


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 19.06. -25.06.2023

Poniedziałek:
6.30 za parafian
18.00 + Jan, Antonina, Katarzyna Żupnik
Wtorek:
6.30 + Jan Janik w 25 r. śmierci
18.00 + Władysław Kubicz, żona Stanisława
Środa:
6.30 + Józefa Grabka od brata Jana z rodziną
18.00 + Władysław Kucharski
Czwartek:
6.30 + Zofia Cieśla od wnuczek Łucji i Weroniki wraz z mamą
18.00 + Seweryna Hytroś i mąż Andrzej
Piątek:
6.30 + Jan Radwański, żona Janina i ich rodzice
18.00 + Jan Kołos, Stanisława Marszałek
Sobota:
6.30 + Jan Mirochna
18.00 + Antoni Kościółek w 10 r. śmierci i żona Wanda
Niedziela:
7.00 + Stanisław Kukiełka
11.00 + Jan Gliński, żona Stanisława
16.00 + Janina i Stanisław Pijatowscy


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 12.06. -18.06.2023

Poniedziałek:
6.30 + Józefa Grabka od wnuczek i wnuków
18.00 + Józef Prochwicz i Maria Celary
Wtorek:
6.30 + Antoni Kołos, syn Mirosław
18.00 + Kazimierz Bielski, żona Genowefa, syn Marian i rodzice
Środa:
6.30 + Jan i Marianna Fieluba, ich rodzice i zmarli z rodziny
6.30 za ojczyznę
18.00 + Eugeniusz i Jacek Klimczak
Czwartek:
6.30 dziękczynna w 10 r. ślubu Arkadiusza i Iwony z prośbą o Boże błogosławieństwo
18.00 dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Urszuli w 18 r. urodzin
Piątek:
6.30 + Stefan Prochwicz, żona Maria i ich rodzice
18.00 Nowenna do Bożego Miłosierdzia
Sobota:
6.30 dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo w rodzinie Jelonków
18.00 + Jan Kołos, żona Stanisława, córka Maria
Niedziela:
7.00 + Jan Kościółek, ks. Józef Hajduk i siostra Janina Hajduk
11.00 dziękczynna w 17 r. ślubu Anny i Dariusza
16.00 + Teresa, Stanisław Hytroś, Wiktoria, Fryderyk Hytroś


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 5.06. -11.06.2023

Poniedziałek:
6.30 za parafian
18.00 + Zdzisław Gaj w 23 r. śmierci, żona Józefa
Wtorek:
6.30 + Zofia Cieśla od syna z rodziną
18.00 + Władysława Szczepanik, z rodziny Szczepaników i
Kukiełków
Środa:
6.30 + Józefa Grabka od córki z mężem
18.00 + Józefa, Jan, Józef Kowalczyk
Czwartek:
7.00 + Kazimierz Walaszek, synowie Józef i Zbigniew, wnuk
Jarosław
11.00 za parafian
16.00 + Michał Czajkowski, wnuczka Magdalena
Piątek:
6.30 + Zofia Cieśla od wnuków Klaudii, Arkadiusza i Tomasza z
rodzinami
18.00 + Genowefa Więsek i jej rodzice Maria i Tomasz
Sobota:
6.30 + Stanisław Wcisło od syna Andrzeja z rodziną
18.00 + Wiesław Sobór w 13 r. śmierci
Niedziela:
7.00 + Stefan Augustynek w r. śmierci, żona Zofia, córka
Stanisława, syn Piotr i wnuk Paweł
11.00 za parafian – chrzty
16.00 + Krzysztof Matus w r. śmierci oraz Stanisław


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 29.05. – 4.06.2023

Poniedziałek:
6.30 za parafian
18.00 + Małgorzata, Henryk Wcisło
Wtorek:
6.30 + Zdzisław Gaj, żona Józefa; Karol Urbanik, żona Zofia
18.00 + Jan Kołos
Środa:
6.30 + Józef Prochwicz w 31 r. śmierci, żona Daniela
18.00 + Jan Krystjan i jego rodzice
Czwartek:
6.30 + Antonina i Aleksander Zawadzcy
18.00 + Ludwika Lisowska w 31 r. śmierci i jej rodzice
Piątek:
6.30 + Adam Jamborski w 4 r. śmierci od żony i dzieci
18.00 + Ryszard Kotarba w 2 r. śmierci
Sobota:
6.30 + Janina Szostak od córki Władysławy
18.00 + Władysław Szostak i rodzice
Niedziela:
7.00 dziękczynna w 35 r. ślubu Krystyny i Józefa
11.00 dziękczynna w 45 r. ślubu Zofii i Jana Sowa z prośbą o
zdrowie i Boże błogosławieństwo dla nich i całej rodziny
11.00 + Kazimierz, Piotr Górka, synowie Czesław i Józef
16.00 + Bronisław Wajda, żona Kazimiera w r. śmierci, zięć
Zbigniew, synowa Dorota i syn Adam


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 22.05. – 28.05.2023

Poniedziałek:
6.30 za parafian
18.00 + Helena, Jan Łach
Wtorek:
6.30 + Piotr Kupiec i dziadkowie Józefa, Stanisław i Władysław
18.00 + Józefa Prochwicz, mąż Stefan, syn Józef i Tadeusz
Środa:
6.30 + Kazimierz Walaszek
18.00 + Kazimierz Iwulski, żona Eugenia, syn Leszek
Czwartek:
6.30 + Józef Jagła, żona Stanisława
18.00 + Maria Celary
Piątek:
6.30 + Ryszard Filipowski
18.00 + Maria Tota w dniu mamy
Sobota:
6.30 + Józef Jędrysik, żona Wiktoria
18.00 + Stanisława i Eugeniusz Grapka w r. śmierci i ich rodzice
Niedziela:
7.00 + Maria Grochot w r. śmierci, mąż Mieczysław i rodzice
11.00 Rocznica I Komunii
16.00 + Józef Kowalski w r. śmierci


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 15.05. – 21.05.2023

Poniedziałek:
6.30 + Janina Szostak od syna Tadeusza z rodziną
18.00 + Maria, Edward Siwek z rodziny
Wtorek:
6.30 + Renata Wcisło od Radwańskiej Genowefy
18.00 + Władysław Zaremba, żona Genowefa, syn Mieczysław
Środa:
6.30 + Janina Szostak od córki Marii z mężem
18.00 + Karol Wcisło, żona Stanisława, teściowie Kołos
Czwartek:
6.30 + Józef Włodarz w 7 r. śmierci
18.00 + Leszek Fietko i jego rodzice
Piątek:
6.30 + Stanisław Witczak, jego rodzice i teściowie
18.00 Nowenna
Sobota:
6.30 + Konstanty Stawarz, żona Leontyna i ich dzieci
18.00 + Wiktor Janik i jego rodzice
Niedziela:
7.00 + Stanisława i Maria Kołos oraz rodzice Franciszek, Marcjanna
9.00 + Laura Jaromin
11.00 I Komunia
16.00 dziękczynna w 40 r. ślubu Krystyny i Wojciecha z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 8.05. – 14.05.2023

Poniedziałek:
6.30 + Stanisława i Stanisław Mirochna
18.00 o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Świątnik
Wtorek:
6.30 za parafian
18.00 + Stanisław Hytroś
Środa:
6.30 + Bronisław Kozdroń od córki Katarzyny z rodziną
18.00 + Maria Gaj w 1 r. śmierci
Czwartek:
6.30 + Renata Wcisło od mamy i brata Mariana
18.00 + Jan Musiał i żona Władysława
Piątek:
6.30 + Jan Mirochna i jego rodzice
18.00 + Józef Marszałek w 18 r. śmierci, żona Stanisława
Sobota:
6.30 + Renata Wcisło od brata Józefa i Doroty
18.00 + Irena Kalicka w 2 r. śmierci i Tadeusz mąż
Niedziela:
7.00 + Stanisław Kukiełka
11.00 za parafian – chrzty
16.00 + Kazimiera Prochwicz w r. śmierci i mąż Klemens


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 1.05. – 7.05.2023

Poniedziałek:
6.30 za parafian
18.00 + Jan Sienko, żona Anna, Józef Sienko, żona Elżbieta,
Stanisław Sienko
Wtorek:
6.30 + Leon Szymczyk, żona Stanisława oraz zmarli z ich rodzin
18.00 + Stanisław Chyl
Środa:
7.00 + Jan Radwański w r. Śmierci, żona Julia i syn Bronisław
11.00 zmarli i żyjący strażacy ze Szczytnik
16.00 + Stanisław Zawadzki, żona Stefanią, córki: Stanisław, Józefa
I Maria, wnuk Stanisław, prawnuk Damian
Czwartek:
6.30 + Maria Włodarz w 1 r. śmierci
18.00 + Konstanty Kozłowski w 19 r. śmierci i jego rodzice
Piątek:
6.30 + Bronisław Kozdroń od córki Gosi z rodziną
18.00 + Władysława Juszczyk w r. śmierci i mąż Alfons
Sobota:
6.30 + Stanisław Wcisło od wnuków Szymona, Juli i Łucji
18.00 + Maria, Wiktor Kołos
Niedziela:
7.00 + Stanisław Grzegurzek, żona Stanisław
11.00 + Stanisław Żupnik i jego rodzice, Maria i Andrzej
11.00 + Władysław Jagła i jego rodzice
16.00 + Piotr, Kazimiera, Maria, Józef Wątorek


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 24.04. – 30.04.2023

Poniedziałek:
6.30 za parafian
18.00 + Jerzy Augustynowicz w 33 r. śmierci i jego rodzice
Wtorek:
6.30 + Stanisław Bułat, żona Eugenia
18.00 + Radwański Józef w 2 r. śmierci
Środa:
6.30 + Jan Więsek w 7 r. śmierci, żona Anna, siostra Genowefa
18.00 + Helena, Julian Jagła w r. śmierci
Czwartek:
6.30 + Władysława Rudek od córki Renaty z mężem
18.00 + Joasia Kowalczyk
Piątek:
6.30 + Julia, Franciszek Gruszewscy, Maria Świeży
8.00 w intencji społeczności SP w Brzeziu
18.00 + Stanisław Bułat, żona Eugenia
Sobota:
6.30 + Stanisław Wcisło od syna Grzegorza
18.00 + Maria Kopta od koła Gospodyń Wiejskich Gruszki i od Rady Sołeckiej
Niedziela:
7.00 + Bronisław Radwański w 4 r. śmierci i jego rodzice
11.00 + Edmund Klima, żona Maria
16.00 + Stanisław Zając w 21 r. śmierci


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 17.04. – 23.04.2022

Poniedziałek:
6.30 za parafian
18.00 + Genowefa Zaremba, mąż Władysław, syn Mieczysław
Wtorek:
6.30 + Wiesław Porębski w 1 r. śmierci
18.00 + Jan Świeży
Środa:
6.30 dziękczynna w 35 r. ślubu Marii i Roberta z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
18.00 + Władysława Turecka w 3 r. śmierci, mąż Józef
Czwartek:
6.30 dziękczynna w r. urodzin Roberta z prośbą o Boże błog. na dalsze lata
18.00 + Władysław Kucharski w 2 r. śmierci
Piątek:
6.30 + Władysława Rudek od córki Joli z mężem
18.00 Nowenna
Sobota:
6.30 + Eugeniusz i Józefa Zawadzcy
18.00 + Tomasz Wróbel i jego teściowie
Niedziela:

7.00 + Joanna Radwańska, mąż Kazimierz, rodzice i syn Stanisław
11.00 + Wojciech Górecki i jego rodzice
16.00 BIERZMOWANIE
16.00 + Krystyna Szczurek od córki Urszuli, + Jakub Rosa

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 11.04. – 16.04.2023

Wtorek:
6.30 + Józefa Kubicz od wnuków
18.00 + Teofila i Eugeniusz Jankiewicz
Środa:
6.30 + Władysława Rudek od męża i córki Anety
18.00 + Józef Kukiełka, żona Teofila, syn Adam
Czwartek:
6.30 + Bronisław Kozdroń od rodziny Szydłowskich, prawnuczek Mileny i Marysi
18.00 dziękczynna w 34 r. ślubu Kazimiery i Mariana
Piątek:
6.30 dziękczynna w 55 r. Chrztu Leszka
6.30 za ojczyznę
18.00 + Barbara i Wiktor Wcisło, syn Roman
Sobota:
6.30 + Wiesław Porębski w 1 r. śmierci
18.00 + Stefan Chmielarski w 1 r. śmierci
Niedziela:
7.00 + Walenty, Franciszka Stefańscy, syn Jan, Stefan, wnukowie Andrzej, Dariusz
11.00 + Mieczysław Łach w 5 r. śmierci
16.00 + Antoni i Maria Jachymczak


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 03.04. – 10.04.2023

Poniedziałek:
6.30 za parafian
18.00 + Ryszard Kotarba
Wtorek:
6.30 + Józefa Kubicz od córki Marioli
18.00 + Janina Filipowska, mąż Wiktor
Środa:
6.30 + Stefania Korpała od Marii i Roberta Konstantych
18.00 + Jan, Rozalia, Ryszard, Jadwiga Wałach
Czwartek:
18.00 + Łukasz Matuła w 6 r. śmierci + Zdzisław Gaj, żona Józefa + Wincenty Bułat, żona Zofia, Józef Kołos
Sobota:
18.00 + Marian Wajda, żona Janina i ich rodzice
18.00 + Jan, Stefania Bułat
Niedziela:
6.00 + Jan Prochwicz w r. śmierci, żona Stefania, syn Stanisław
9.00 + Zofia, Stanisław, córka Danuta
11.00 + Stanisław Żupnik i jego rodzice
14.00 za parafian – chrzty
Poniedziałek:
7.00 + Antoni Krupski, żona Maria, syn Stanisław, zięć Jan
9.00 + Józef Drozd, żona Eulalia
11.00 + Józef Kołos, syn Jan, synowa Teresa, wnuczka Małgorzata
16.00 + Aleksander i Antonina Zawadzcy


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 27.03. – 02.04.2023

Poniedziałek:
6.30 za parafian
18.00 + Stanisława, Józef Chmielek
Wtorek:
6.30 + Wojciech Filipowski, żona Zofia
18.00 + Stanisław Kołos
Środa:
6.30 + Piotr Żupnik
18.00 + Józef Smender, żona Zofia, syn Józef
Czwartek:
6.30 + Walenty Kościółek, Franciszka i Elżbieta żony oraz
rodzeństwo
18.00 + Grzegorz Wcisło w 21 r. śmierci
Piątek:
6.30 dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo w życiu dla
Piotra w 18 r. urodzin
18.00 + Zbigniew Walaszek w r. śmierci
Sobota:
6.30 + Stanisław Zabirowski w 2 r. śmierci
18.00 + Maria Sitko, mąż Czesław
Niedziela:
7.00 + Julia i Józef Kacprowscy
11.00 + Stanisława Szlachta i jej rodzice
16.00 + Władysław Malota w 31 r. śmierci i jego rodzice


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 21.03. – 26.03.2023

Poniedziałek:
8.00 za parafian
18.00 + Jan Dominik, żona Helena w r. śmierci
Wtorek:
8.00 + Damian Bułat od dziadków
18.00 + Tadeusz Dzierżbiński i syn Mariusz
Środa:
8.00 + Józefa i Aniela Kołos, siostry Zofii i rodziców
10.00 dziękczynna w 80 r. Urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Marii
12.00 + Franciszek Dobosz, żona Stanisława, syn Aleksander
18.00 + Albin Piotrowicz i jego rodzice
19.30 + Rozalia Mikuła od rodziny Łach
Czwartek:
6.30 + Stanisław Wcisło, rodzice i rodzeństwo
18.00 + Józef Juszczyk, żona Adela, syn Józef
Piątek:
6.30 + Aniela, Eugeniusz Skimina i ich rodzice
18.00 + Jadwiga Kozłowska w 13 r. Śmierci i jej rodzice
Sobota:
6.30 + Józefa Janik i jego rodzice
18.00 + Antoni i Regina Miszczyk
Niedziela:
7.00 + Maria Napieracz, mąż Wilhelm, wnuczka Renata
11.00 + Maria, Edward Siwek i z rodziny
16.00 + Alina Biernat, Ania i Władysław Kowalik


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 13.03. – 20.03.2023

Poniedziałek:
6.30 + Małgorzata Sajak od rodziców chrzestnych z rodzinami
17.00 + Józefa Gaj w 8 r. Śmierci, mąż Zdzisław
Wtorek:
6.30 + Józefa Wcisło, Stanisław Wcisło, wnuk Piotr
17.00 + Stanisław Chmielarski w 5 r. śmierci
17.00 za ojczyznę
Środa:
6.30 + Mieczysław Hajduk w 11 r. śmierci i Maria żona
17.00 + Jan Jankiewicz, rodzice i rodzeństwo
Czwartek:
6.30 + Józef Prochwicz, żona Daniela i ich rodzice
17.00 + Eugeniusz, Albin Bułat i rodzice
Piątek:
6.30 + Józef Sobór
17.00 Nowenna
Sobota:
6.30 + Józef, Piotr Król
18.00 + Tadeusz Szlachta w r. śmierci, żona Helena i ich rodzice
Niedziela:
7.00 + Tadeusz Walaszek od córki Lucyny z rodziną
9.00 + Józefa i Władysław Matla oraz zięć Wiesław
11.00 + Władysław Dziadowiec i jego żona
16.00 + Józef Malota w 5 r. śmierci


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 06.03. – 12.03.2023

Poniedziałek:
6.30 za parafian
17.00 + Jan Bielski, żona Janina, synowie Stanisław, Henryk,
Andrzej
Wtorek:
6.30 + Andrzej Białas od brata Janusza z rodziną
17.00 + Stanisław Chyl i jego rodzice oraz teściowie
Środa:
6.30 + Stefania Korpała od Anny Korpała z rodziną
17.00 + Zdzisław Gaj i żona Józefa
Czwartek:
6.30 + Stefania Korpała od przyjaciółek córki Gosi
17.00 dziękczynna za dotychczasową opiekę z prośbą o zdrowie
i potrzebne łaski dla Daniela
Piątek:
6.30 + Małgorzata Sajak od dziadków
17.00 + Leopold Celary, żona Maria
Sobota:
6.30 + Józefa Kubicz od syna z rodziną
17.00 + Mieczysław Sroka w 8 r. śmierci
Niedziela:
7.00 + Joanna Górecka w 1 r. śmierci, mąż Wojciech
11.00 za parafian – chrzty
16.00 + Władysław Włosiński, żona Irena i ich rodzice


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 27.02. – 05.03.2023

Poniedziałek:
6.30 za parafian
17.00 + Maria i Adam Chyrc, ich rodzice, zięć Andrzej
Wtorek:
6.30 + Andrzej Białas od siostry Beaty z rodziną
17.00 + Jan Pawlik, Mieczysława żona i ich rodzice
Środa:
6.30 + Stefania Korpała od córek Małgorzaty i agaty z rodzinami
17.00 dziękczynna w 20 r. ślubu Grażyny i Daniela
Czwartek:
6.30 + Cecylia Primus od córek z rodzinami
17.00 + Kazimierz Walaszek, syn Józef i Zbigniew, wnuk Jarosław
Piątek:
6.30 + Małgorzata Sajak od rodziców
17.00 + Antoni Stawarz, żona Adela, prawnuczek Adrian
Sobota:
6.30 + Cecylia Primus od córek z rodzinami
17.00 + Alfons Juszczyk, żona Władysława, syn Stanisław
Niedziela:
7.00 + Kazimierz Kukiełka, żona Maria, syn Stanisław
11.00 + Julia Szlachta i mąż
16.00 + Jan, Helena Łach


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 20.02. – 26.02.2023

Poniedziałek:
6.30 za parafian
17.00 + Stanisława Szymczyk w 10 r. śmierci, mąż Leon
Wtorek:
6.30 + Julia, Leon Kołos
17.00 + Maria, Kamil, Mariusz Siudak
Środa:
7.00 + Ludwik Jankowicz od syna z żoną
17.00 + Jerzy Piaszczyk w r. śmierci
Czwartek:
6.30 + Barbara Włodek w 6 r. śmierci
17.00 + Maria Czyż w 9 r. Śmierci, mąż Władysław i rodzice
Piątek:
6.30 + Stefan Bartosi, żona Eugenia
17.00 Maria Tota w 2 r. śmierci
Sobota:
6.30 + Mirosław Kołos, ojciec Antoni
17.00 + Ks. Bogusław Szewczyk i jego rodzice
Niedziela:
7.00 + Julia Sobór w 1 r. śmierci
11.00 + Karol Urbanik, Zofia żona
16.00 + Maria Turecka w 4 r. śmierci, mąż Sylwester i rodzice


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 13.02. – 19.02.2023

Poniedziałek:
6.30 + Ludwik Jankowicz od żony
17.00 + Anna Sitko i rodzice
Wtorek:
6.30 + Stanisław Jankowicz od córki Małgorzaty z rodziną
17.00 + Stefania Jastrzębska w 1 r. śmierci
Środa:
6.30 + Ludwik Jankowicz od córki z wnuczką Wktorią
17.00 + Maria i Stefan Hytroś
Czwartek:
6.30 + Stanisław Jankowicz od syna Mariusza z żoną
17.00 + Irena i Władysław Włosińscy i ich rodzice
Piątek:
6.30 + Cecylia Primus od córek z rodzinami
17.00 Nowenna
Sobota:
6.30 + Andrzej Białas od rodziców
17.00 + Maria Celary w 3 r. śmierci
Niedziela:
7.00 + Bolesław Radwański w r. śmierci, rodzice i brat Tadeusz
11.00 za dusze w czyścu cierpiące
16.00 + Melania Kukiełka w 11 r. Śmierci, mąż Roman, syn Stanisław


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 06.02. – 12.02.2023

Poniedziałek:
6.30 za parafian
17.00 + Zofia Kołos w r. śmierci
Wtorek:
6.30 + Edmund Grabski w 1 r. śmierci
17.00 + Łucja Piotrowicz, mąż Bolesław
Środa:
6.30 + Zofia Kucharska od wnuków i prawnuków
17.00 + Łucją Piotrowicz i mąż Bolesław
Czwartek:
6.30 + Stanisław Jankowicz od siostry Stefanii
17.00 + Jan Radwański, żona Janina i ich rodzice
Piątek:
6.30 + Stanisław Juszczyk od syna Piotra z rodziną
17.00 + Władysław Kuchnik, jego rodzice
Sobota:
6.30 + Julia i Franciszek Król w r. śmierci
17.00 + Maria Kapcia w 7 r. śmierci, mąż Mieczysław
Niedziela:
7.00 + Stanisław Kukiełka
11.00 za parafian – chrzty
16.00 + Eugeniusz, Józefa, Stanisław Kuczko


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 30.01. – 05.02.2023

Poniedziałek:
6.30 za parafian
17.00 + Maria Wcisło w 2 r. śmierci
Wtorek:
6.30 + Stanisław Juszczyk od żony
17.00 + Mieczysław Wcisło w 4 r. śmierci
Środa:
6.30 + Konstanty Augustynek od syna z rodziną
17.00 + Antoni Kalicki, żona Władysława, Jan Prochwicz, żona Stefania od wnuków z Łysokań
Czwartek:
7.00 + Aniela, Wiktor Siuda, synowie Józef i Michał
11.00 + Aniela, Wiktor, Michał Siuda
17.00 + Maria Gaj od wnuczki Gabrysi
Piątek:
6.30 + Stanisław Juszczyk od córek Małgorzaty i Agaty
17.00 + Eleonora, Maria, Andrzej Prochwicz
Sobota:
6.30 o Boże błogosławieństwo dla róży żywego różańca z Grodkowic
17.00 o Boże błogosławieństwo w 40 r. ślubu Krystyny i Mariana
Niedziela:
7.00 + Stefan Szlachta, żona
11.00 + Jadwiga i Czesław Dyba w 32 r. śmierci i rodzice
16.00 dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Konrada w 18 r. urodzin


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 23.01. – 29.01.2023

Poniedziałek:
6.30 za parafian
17.00 + Bartłomiej Chmielek w 1 r. śmierci od dziadków Prochwiczów
Wtorek:
6.30 + Zygmunt Zięba w r. śmierci
17.00 + Wojciech Dusza w 2 r. śmierci
Środa:
6.30 + Anna Więsek w 4 r. Śmierci, mąż Jan i ich rodzice
17.00 + Kazimierz Bielski, żona Genowefa, syn Marian
Czwartek:
6.30 + Konstanty Augustynek od córki Grażyny
17.00 + Marek Augustynek, Edmund
Piątek:
6.30 + Zofia Kucharska od córki z rodziną
17.00 + Eleonora, Franciszek Dudek i rodzice
Sobota:
6.30 + Konstanty Augustynek od Tadeusza Majcher
17.00 + Maria Celary w 7 r. śmierci, mąż Leopold
Niedziela:
7.00 + za dusze w czyści cierpiące
11.00 + Cecylia Kościółek i jej rodzice
16.00 + Zofia Skimina w 12 r. śmierci, mąż Władysław, synowie Stanisław i Roman


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 16.01. – 22.01.2023

Poniedziałek:
6.30 za parafian
17.00 + Zbigniew Skimina od córki Magdaleny z mężem i dziećmi
Wtorek:
6.30 + Maria Cymerkiewicz od siostry Janiny z mężem
17.00 dziękczynna w 49 r. ślubu Marii i Stanisława z prośbą
o zdrowie i Boże błogosławieństwo
Środa:
6.30 + Zofia Kucharska od syna z rodziną
17.00 + Maria Celary od wnuków
Czwartek:
6.30 + Tadeusz Kołos w r. śmierci
17.00 + Władysław Kuchnik w 1 r. śmierci
Piątek:
6.30 + Marian Pawełek w 3 r. śmierci i żona Halina
17.00 Nowenna do Bożego Miłosierdzia
Sobota:
6.30 + Henryk Mikuła
17.00 + Bartłomiej Chmielek w 1 r. śmierci
Niedziela:
7.00 + Józefa Kuczko w 15 r. śmierci, mąż Eugeniusz, syn Stanisław
11.00 + Tekla, Józef, Piotr Bazela i rodzice
16.00 dziękczynna w 34 r. ślubu Sabiny i Marka z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 9.01. – 15.01.2023

Poniedziałek:
6.30 + Tadeusz, Maria Stanisz i ich rodzice
17.00 + Maria Skimina, mąż Józef
Wtorek:
6.30 + Wojciech Rozynek od Mateusza z żoną
17.00 + Tadeusz Skimina
Środa:
6.30 + Zbigniew Skimina od mamy Marii
17.00 + Władysław Kowalski, żona Ludwika, syn Józef
Czwartek:
6.30 + Maria Cymerkiewicz od siostry Genowefy z rodziną
17.00 + Wojciech Walaszek, żona Magdalena, Stanisław Gajewski, żona Stefania
Piątek:
7.00 + Wojciech Rozynek od Anety z rodziną
17.00 + Andrzej Sądel, Andrzej Kurzawa
Sobota:
6.30 + Ryszard Górka
17.00 + Józef Klasiński w 12 r. śmierci i jego rodzice
Niedziela:
7.00 + Antoni Gaj, żona Józefa, synowie Mieczysław, Czesław, Kazimierz
11.00 + Aleksandra Gajewska w r. śmierci, mąż Jan
16.00 + Emilia, Józef Kotarba


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 2.01. – 8.01.2023

Poniedziałek: 6.30 za parafian
17.00 + Krzysztof Więsek w 22 r. śmierci, brat Stanisław
i siostra Maria
Wtorek: 6.30 + Katarzyna, Jan Król i ich rodzice
17.00 dziękczynna w 24 r. ślubu Joanny i Józefa Dańda
Środa: 6.30 + Maria, Stefan Hytroś i ich dzieci
17.00 + Józef Golarz w 35 r. śmierci od córki
Czwartek: 6.30 + Janina Król w 14 r. śmierci
17.00 + Stanisława Kołos, mąż Jan, córka Maria
Piątek: 7.00 + Zofia Augustynek w r. Śmierci, mąż Stefan, córka Stanisława,
syn Piotr i wnuk Paweł
11.00 + Teresa, Maria, Franciszek Rudek i dzieci
16.00 + Leonia Kołos w 12 r. śmierci, mąż Jan
Sobota: 6.30 + za parafian
17.00 + Wanda Kościółek w 53 r. śmierci i mąż Antoni
Niedziela: 7.00 + Katarzyna Bartosi w 10 r. śmierci, mąż Józef, synowie: Jan
i Andrzej
11.00 za parafian – chrzty
16.00 + Aleksandra Bułat w 7 r. śmierci, mąż Stanisław, synowie:
Marek i Bolesław


NTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 26.12.2022 – 1.01.2023

Poniedziałek: 7.00 + Stanisław Kukiełka
9.00 + Helena Szlachta w 14 r. śmierci
11.00 + Cecylia Dziadowiec i mąż Władysław
16.00 + Roman Włodarz, syn Kazimierz, rodzice Guzowskich
i Włodarzy
Wtorek: 6.30 + Maria Maciągowska od córki
17.00 + Krystyna Tota
Środa: 6.30 + Zbigniew Skimina od żony Marty
17.00 + Wojciech Rozynek od Doroty i Janusza Wełna
Czwartek: 6.30 + Maria Maciągowska od wnuków i wnuczek
17.00 + Władysława Miszczyszyn, jej siostry Anna i Aniela, mąż
Bolesław
Piątek: 6.30 + Józef Górecki, żona Maria, syn Eugeniusz, żona Maria
17.00 + Augustyn Radwański, w 22 r. Śmierci, żona Waleria
Sobota: 6.30 + Maria Cymerkiewicz od siostry Ireny
17.00 za parafian
Niedziela: 7.00 + Mieczysław Hajduk
11.00 + Adam Kukiełka i jego rodzice
16.00 + Franciszek, Aniela, Anna, Maria Biernat i rodzice


INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 19.12. – 25.12.2022

Poniedziałek: 6.30 za parafian
17.00 + Stefan Kołos w 22 r. Śmierci, żona Zofia, syn
Tadeusz
Wtorek: 6.30 o Boże błogosławieństwo dla Michała w 18 r. urodzin
6.30 + Mieczysława Pawlik od sąsiadów Górków
17.00 + Jarosław Walaszek
Środa: 6.30 + Dorota Krystjan od teściowej
17.00 o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Gniewka
w 30 r. urodzin i syna Stasia
Czwartek: 6.30 + Barbara Walaszek
17.00 + Józef i Aniela Kołos
Piątek: 6.30 + Emilia i Alojzy Janik
17.00 + Wiktoria, Jan Zawadzcy, syn Czesław
Sobota: 6.30 + Ludwik Hytroś od córki Barbary z rodziną
24.00 za parafian
24.00 o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Antoniny
Kołos
Niedziela: 7.00 + Władysław Kowalczyk i żona Zdzisława
9.00 + Henryk i Krzysztofa Badura
11.00 o Boże błog. dla Zofii i Stanisława w 50 r. ślubu
14.00 chrzty